Vstúpte do eshopu

S čím všetkým v Centrum Valentíny pomôžem 1

 

 

 

Tak ahojte nevestičky a ženíchovia, ja vás vítam v mojom salóne, ktorý v roku 2017 oslávil 10. výročie. Určite to nie je na zahodenie, keď niekto ešte len začína a neponúkne vám toho toľko ako salón, ktorý už je 10 rokov a ponúkne úplne všetko na jednom mieste. Iba si stačí povedať, čo by ste chceli a ja vám to všetko pripravím.  Akurát dve veci nemám – topánky a spodné prádlo. S tým si už prídete ku mne skúšať veci, či obleky, svadobné šaty alebo spoločenské vecičky. Čo sa týka výzdoby, výzdoby chodím robiť ja. Ale keď si budete chcieť robiť vy, pokojne vám požičiame, čo budete chcieť.  Mašle, stužky, návleky, svietniky, sviečky, kytice, všetko čo budete chcieť. Kytice môžete mať živé aj umelé. Chlap si to isto nevšimne, či tam bola umelá alebo živá. To vám poviem aj keď sem prídu chlapi, tvária sa ako neprítomní a vždy to nechajú na tých dievčencoch, aby si vybrali čo chcú. Keď budete chcieť svetelnú stenu, aj tu máme a vám dáme. Takže si môžete povyberať, čo len budete chcieť.  Pokojne sa môžete u nás inšpirovať. Máte lupienky, kamienky, stojančeky na menovky, menovky na stoly, na poháre, môžete sa realizovať ako budete chcieť.  Môžete si u nás zakúpiť orgazu, jutu, vankúšiky z juty na obrúčky, knižky hostí, ktoré kolujú po svadbe.

 

Keď sa vám zapáčia ozdoby na torty, lupienky na stoloch alebo perá, s ktorými sa podpisujete, všetko tu nájdete na jednom mieste. Môžete si vybrať ozdoby na fotenia – fúzy, pusinky, okuliare, šerpy, tričká alebo takéto veci. Obráťte sa na nás, všetko tu máme.  Môžete sa ma pýtať na čokoľvek, na všetko vám odpoviem. Môžete si u nás v eshope dať spraviť plagáty, na ktoré sa vám popodpisujú svadobčania, môžu vám tam dať otlačky prstov, vy si to zavesíte doma na stenu. Je to vo veľkosti 70x50, určite žiadny malý formátik, ktorý ani neuvidíte. Napríklad poháriky na svadbu, nemusíte ich mať, ale je to príjemná spomienka na svadbu, keď za rok si štrngnete so svadobnými pohármi pri výročí svadby. Môžu byť s kamienkami, alebo bez kamienkov. Dátum a meno vám spravíme grátis. Nič skryté za tým nie je, nedoplácate ani za meno, ani za dátum, za nič. Máte tam už celkovú cenu. Keď budete chcieť na podbradníčky meno, dorobíme vám to aj s dátumom svadby. Môžete si dať vyrobiť podbradníky v rôznych farbách. Taktiež výzdoba na autá.  ŠPZ na tie si môžete dať nápis „mladomanželom“ alebo novomanželom ale vyrobíme vám aj s menom, farbu si vyberiete. Môžete mať ŠPZ vpredu aj vzadu, ešte som nevidela policajta čo by mladomanželom dal pokutu. Máme proste v svadobnom centre Valentíny rôzne vychytávky. Ak budete chcieť bižutériu, najlepšie je prísť aj so šatami, aby ste si to vedeli predstaviť, ako to bude vyzerať aj so závojom.  Takže milé nevesty, ženíchovia, milé svadobné maminy, obráťte sa na mňa. Teším sa na všetky vaše otázky, e-maily. Pokojne sa môžete aj objednať na skúšanie šiat, všetkých vás vybavíme. 

 

Ak sa vám video Centrum Valentíny páčilo, nezabudnite kliknúť na odber na Youtube alebo na Facebooku. Navštívte aj môj eshop na adrese www.centrumvalentiny.sk, kde si môžete všetky produkty kúpiť. Alebo si dohodnite stretnutie u mňa v svadobnej agentúre.

 

 

Ďalšie video

 

Objednávky na skúšanie
svadobných šiat.

+421 905 453 666

Svadobné centrum Valentíny

Veža Orion,
2. poschodie
Nám. Matice slovenskej
Dubnica nad Váhom

Všetky kontakty