Vstúpte do eshopu

O nás

 

Svadobný salón Centrum Valentíny vznikol v roku 2007 s cieľom priniesť na slovenský svadobný trh niečo nové, niečo iné, niečo, čo tu doposiaľ nebolo. Táto myšlienka sa dodnes odráža vo výbere značiek, ktoré v svadobnom salóne nájdete, napr. Mori Lee, Victoria Jane, Valentína Sposa, z ktorých vždy vyberáme novinky a tie najzaujímavejšie svadobné šaty. Nevesty, svadobné mamy, svadobní hostia si u nás môžu taktiež vybrať zo širokej ponuky luxusných šiat značky Luxuar.

 

Pracujeme aj ako VEĽKOOBCHOD od roku 2003 .Sme tu pre všetkých ,ktorý majú záujem prinášať nové veci svojim zákazníkom. Stačí sa zaregistrovať na našom eshope ,ako veľkoobchodník a po pridelení prístupu môžete vidieť ceny pre Vás so zľavou. Alebo ma kontaktovať na čísle 0905 453 666.

 

 

 

Naším ďalším cieľom je obliekať nielen nevesty, ale svadobné páry. Preto sme rozšírili našu ponuku aj o svadobné obleky. Taktiež sme nezabudli na luxusnú bižutériu, závoje, tiary, vlásenky. Dôležité pre nás je, aby nielen nevesta ale obaja mladomanželia ako pár, vyzerali vo svoj výnimočný svadobný deň dokonale.

V ponuke máme aj výzdobu na svadby a rôzne eventy.

A všetko čo nájdete v našom eshope si môžete pozrieť aj vo svadobnom salóne Centrum Valentíny.

 

Sledovanie trendov vo svadobnej móde je pre nás samozrejmosťou a každoročne sa účastníme na svadobných veľtrhoch v Európe. Naďalej sa budeme snažiť byť iní ako ostatné svadobné salóny a ponúkať ako prví trendové, netradičné a luxusné šaty slovenským nevestám, ženíchom a ďalším svadobným hosťom.

 

 

 

Sledujte naše novinky na Facebooku

 

Objednávky na skúšanie
svadobných šiat.

+421 905 453 666

Svadobné centrum Valentíny

Veža Orion,
2. poschodie
Nám. Matice slovenskej
Dubnica nad Váhom

Všetky kontakty