Vstúpte do eshopu

S čím všetkým v Centrum Valentíny pomôžem 2

 

 

 

Vitajte nevestičky a ženíchovia v mojom salóne, ktorý oslávil 10. výročie v roku 2017. Takže kočky, vám gratulujem, že ste si našli správneho chlapa, nie takého, čo vás bude bombardovať a buzerovať, ale takého čo s vami bude zdieľať taký život, aký je v skutočnosti. V mojom svadobnom salóne máme pre vás kopu očarujúcich a krásnych vecičiek. Čo sa týka doplnkových vecí, máme tu pierka, ktoré si môžete urobiť aj sami. To vám ale neodporúčam, vyjde vás to na takú istú sumu.  Radšej si ich zakúpte za 0,2€ ako sa s nimi babrať. Budete ich mať v tej farbe, ako budete chcieť. Všetko si nájdete u nás na stránke, je to tam. Alebo budete potrebovať krabičky na koláče. Už sa do tých krabíc nepchá štvrť torty, tisíc koláčov, lebo to nikto neje. Všetci chcú byť štíhli a vy im to dáte všetko v jednej krabičke, do ktorej sa vám zmestí 15 – 20 koláčov, úplne to stačí. Čo sa týka podbradníčkov, podväzkov, ozdôb napr. krištáľových, ktoré sa budú krásne ligotať, náušničky dlhé, krátke, stredné, môžete si u nás povyberať rôzne veci, ktoré budete na svadbu potrebovať.

 

Nemusíte si kupovať všetko na každej webstránke, vždy si treba popozerať, kde to majú výhodnejšie a čo by sa vám hodilo. Mne môžete aj zavolať, ja vám poradím. Čo treba si kúpiť, čo netreba, čo je vychytávka a čo je zabudnutá vec. Páni, môžete si u nás pozrieť obleky. Obleky na svadbu si môžete požičať ale aj zakúpiť. Nájdete v našom salóne aj spoločenské šaty pre dievčence, ktoré sa budú prezliekať po svadbe. Príďte ku nám, do svadobného salónu v Dubnici nad Váhom a môžete si poskúšať úplne všetko! Čo sa týka bižutérie, keď nebude vedieť, poskúšate krásnu ligotavú bižutériu k šatám, čo budete mať. Ak budete chcieť svadobné šaty niečím zvýrazniť, pokojne si môžete vybrať brošničky alebo spony, alebo široké krištáľové spony. Dievčence, môžete sa inšpirovať a pýtať sa ma. Som tu pre vás a vyhradím si na vás čas, aj niekoľko hodín. Takže milé nevesty, ženíchovia, milé svadobné maminy, pokojne sa na mňa môžete obrátiť. Teším sa na všetky vaše otázky, e-maily, telefonáty. Pokojne sa tu môžete zastaviť alebo sa objednať na skúšanie šiat, všetkých vás vybavím.

 

Ak sa vám video Centrum Valentíny páčilo, nezabudnite kliknúť na odber na Youtube alebo na Facebooku. Navštívte aj môj eshop na adrese www.centrumvalentiny.sk, kde si môžete všetky produkty kúpiť. Alebo si dohodnite stretnutie u mňa v svadobnej agentúre.

 

Ďalšie video

 

Objednávky na skúšanie
svadobných šiat.

+421 905 453 666

Svadobné centrum Valentíny

Veža Orion,
2. poschodie
Nám. Matice slovenskej
Dubnica nad Váhom

Všetky kontakty