Vstúpte do eshopu

Kúpiť šaty cez internet alebo lacné šaty z Číny

 

 

 

Nevestičky, ktoré ste váhavé a neviete či si máte šaty kúpiť cez internet alebo z Číny alebo sa ísť pozrieť do svadobky, mám pre vás zopár rád. Ani v jednej svadobke vám nechceme zle a ponúkneme vám originál svadobné šaty, čo vás zúžia a nepridajú vám 20 kíl navyše. Problémy so šatami z Číny bývajú rôzne. Každá nevesta čo si kúpi šaty z Číny mi ich sem prinesie a chce odo mňa aby som jej z toho vykúzlila nádheru. Čo z toho v živote nádhera nikdy nebude, lebo to nemá kosticu, spodničku a väčšinou je to priesvitné. A to, že to smrdí príšerne, to je druhá vec. Úplne strašidelné. V smradľavých šatách nechce byť žiadna nevesta. Takže keď s tým prídete sem, musíte si najskôr uvedomiť, to, či chcete byť za tú najkrajšiu na svadbe a vyzerať štíhlo, krásne a dokonalo. Alebo radšej ušetriť nejaké to euro a objednať si šaty z Číny. Ale keď pozriete na ten veľký počet svadobných šiat na internete, čo je na predaj a je tam napísané „nikdy neboli použité, ale sú nádherné“, určite nádherné neboli. Lebo boli tak strašidelné, že si ich nikto nechcel obliecť. Radšej vám radím, príďte sem si kúpiť šaty, čo boli už raz oblečené, ale vidíte ich naživo a môžete si ich vyskúšať. Ceny máme uvedené okolo 50 – 100 €.

 

Keď nájdete svadobky s výpredajom práve, tak je to úplne za pár eur oproti čínskym šatám. Tak určite lepšie ísť si pozrieť naživo svadobné šaty. Poviem vám k tomu jednu príhodu. Prišiel sem tatko s nevestou. Nevesta uplakaná, tak sa pýtam čo sa stalo. Tatko mi povedal, že tie šaty boli tak strašné, že odmietol ísť na tú svadbu.  A povedal  jej že so strašidlom na svadbe nebude. Tak jej prišiel on sám vybrať svadobné šaty. Dievčence, kde sme to došli, keď už tatkovia chodia s dcérami vyberať svadobné šaty. Keď sa im nepáčia tie krásne nevesty s nádhernými, objednanými čínskymi šatami. Aj keď si ich objednáte bude to váš deň, vaše šaty v ktorých sa budete prezentovať. Poviem vám ešte jeden príbeh veľmi peknej nevesty, ktorá išla predtým za svedka svojej dobrej kamarátke. A tam bola krajšia ako nevesta. Hneď z obratu sa išla prezliecť, lebo sa hanbila za nevestu, čo si dokázala na seba obliecť. A to fópa čo oni dokázali, to si neviete ani predstaviť. Tak vám radím v dobrom, choďte sa poradiť do svadobky. Uvidíte aký je to super rozdiel, keď vám šaty sedia ako ušité na vás. Či na páse, či na bokoch a môžete si to vyskúšať dopredu. Určite keď máte veľkosť 36,38 a prídu vám šaty, ktorých košíky budete musieť povypchávať kadečím, aby to nejako vyzeralo, tak to určite dobre vyzerať nebude.

 

Radšej príďte a priamo vyskúšajte. Krásne šaty s kamienkami, bez kamienkov, s krajkou, bez krajky, volánové sukne, všetko si môžete vyskúšať na jednom mieste. Zistíte to, čo je pre vás pravé. Vždy je lepšie si to vyskúšať a hovorí sa, lepšie stokrát vidieť a skúsiť ako raz počuť. Takže príďte, vyskúšajte, či svadobné, či spoločenské šaty. Nevesty neváhajte, oslovujte svadobky, my vás určite nezjeme. Naživo uvidíte, či vám to svedčí. K tomu, či si máte šaty kupovať, alebo si ich požičať, alebo si ich objednať z Číny, je to na rozhodnutí každého z vás.  Najskôr choďte, poraďte sa, poskúšajte.  Skôr ako spadnete do niečoho, kde obúchate peniaze. To ste si tie peniaze mohli dať radšej na originál šaty ako kupovať dve – tri z Číny. Takže kočky, dobre vám radím, radšej skúšať a chodiť až potom kupovať.  Ak sa vám video Centrum Valentíny páčilo, nezabudnite kliknúť na odber na Youtube alebo na Facebooku. Navštívte aj môj eshop na adrese www.centrumvalentiny.sk, kde si môžete všetky produkty kúpiť. Alebo si dohodnite stretnutie u mňa v svadobnej agentúre.

 

Ďalšie video

 

Objednávky na skúšanie
svadobných šiat.

+421 905 453 666

Svadobné centrum Valentíny

Veža Orion,
2. poschodie
Nám. Matice slovenskej
Dubnica nad Váhom

Všetky kontakty