Vstúpte do eshopu

Čo na svadbe nepokaziť č.2

 

 

Nevestičky, ja tu mám pre vás samé také tipy, čo na svadbe nepokaziť, čo na svadbe vylepšiť.  Ďalší tip je rovno na program na svadbe. Na svadbe by ste mali mať niečo modré, pre šťastie. Keď budete o polnoci obťažovať ženícha s vašim pekným podväzkom, môžete si rovno vybrať bledomodrý. Keďže na šaty si nič modré nedáte. Takže vy si  dáte niečo takéto pekné na nohu a on vám to bude zubami  sťahovať dole a hádzať medzi mládencov a tí to budú chytať a budú sa do roka ženiť.  Nie je pravidlo, že musíte mať modrý, pokojne si môžete dať aj inú farbu.

 

Napríklad niečo divokejšie ako červeno – čierny podväzok, určite to hostí pobaví. A keď budete papkať spoločnú polievočku, tak si nasadíte podbradník, ktoré vám maminky uviažu, ako symbol, že poslednýkrát na váš dávajú podbradník. Ale pravdaže, nemusíte mať len obyčajný podbradník, môžete zvoliť aj niečo veselé, čo hostí pobaví. A vy zabezpečíte, aby ste sa celí nezababrali. Keď vás bude kŕmiť ženích, aby vám celý ten výstrih s tými slížami nezapackal. A vy, aby ste mu tú vysnívanú kravatu alebo motýľa neovešali slížami. Takže je to kvôli tomu, aby ste zabránili špine aj pre zábavu. Ďalší tip je pre nezabudnuteľný východ z kostola. Pri vychádzaní z kostola, alebo keď budete tancovať prvý tanec, mám pre vás niečo zaujímavé. Vystreľovacie konfety, v ktorých nájdete srdiečka alebo lupienky, prípadne aj iné máme. Keď to vystrelíte na vás budú padať úžasné konfety – srdiečkové , lupienkové, peňažné, podľa toho čo si vyberiete.  Na fotkách a na záberoch to bude vyzerať príjemne a zaujímavé. Aj decká vám dokážu toto vystreliť.  Budete potrebovať potom určite niečo aj pre zábavu do miestnosti. Tieto konfety sú aj 500 eurovky a tie strieľate o polnoci, aby vám padali samé šťastné peniaze. Aby vám do toho vienka nezberali desiatky, alebo dvadsiatky, 5ky vôbec. Ale pekne 100 a 500 eurovky. Na to máme tiež krabice na zberanie peniažkov, do ktorých vám ich naukladajú a nikto vám to nebude vyťahovať. 

 

Ak sa vám video Centrum Valentíny páčilo, nezabudnite kliknúť na odber na Youtube alebo na Facebooku. Navštívte aj môj eshop na adrese www.centrumvalentiny.sk, kde si môžete všetky produkty kúpiť. Alebo si dohodnite stretnutie u mňa v svadobnej agentúre.

 

 

Ďalšie video

 

Objednávky na skúšanie
svadobných šiat.

+421 905 453 666

Svadobné centrum Valentíny

Veža Orion,
2. poschodie
Nám. Matice slovenskej
Dubnica nad Váhom

Všetky kontakty