Anionové vložky

Anionové vložky

Firma Winalite produkuje exkluzívnu sériu prostriedkov intímnej hygieny Love Moon, ktrých výroba sa opiera o aniónovú technológiu. Tieto produkty sú jedinečné a nemajú kunkurenciu na celomn svete. Svojimi vlastnosťami prevyšujú všetky dostupné prostriedky osobnej hygieny.

Čerpajúc z najnovších výskumov vedy, firma Winalite vyvinula technológiu výroby dámskych vložiek a intímiek Love Moon,ktoréobsahujú aniónovú vrstvu. Aniónová vrstva sa aktivuje pri teplote a vlhkosti zodpovedajúcej hodnotám, ktoré sú vlastné ľudskej pokožke a vysielajú intenzívny prameň aniónov, blahodarnýpre ľudské zdravie,v množstve až do 5800na cm3.

Význam aniónov .

Anióny sú záporne nabité molekuly,bezfarebné,bez zápachu a chuti. Tieto čiastočky sú nevyhnutné pre náš organizmus.Vďaka zápornému nabitiu odstraňujú prach z ovzdušia a tiež predchádzajú rozvoju nákaz, neutralizujúc vírusy s kladným nábojom a zároveň zneškodňujú baktérie. Čím viac je aniónov v ovzduší, tým menej je v ňom škodlivín. Vďaka nim organizmus bojuje s chorobami.

+Aktívne antibakteriálne a protizápolové pôsobenie vďaka patentovanej aniónovej vrstve.

+Predĺžený čas bezpečného nosenia,udržujú antibakteriálne pôsobenie až do 20 hodín od momentu vloženia.

+Ultravysoká vstrebateľnosť, nedosiahnuteľná v iných bežne dostupných produktoch.

+Šetrnosť - vďaka ich vlastnostiam je ich spotreba menšia ako zvyčajných produkov, pričom úroveň hygieny a bezpečnosti je vyššia.

+Sterilné a hermeticky uzatvorené balenie.

+Celkovo priedušné a vždy suché.

+Sú 100% ekologickz odbúrateľné, všetky zložky použité v produktoch sa prirodzene rozkladajú spôsobom, ktorý nezaťažuje životné prostredie.

+Nie sú bielené rakovinotvorným chlórom

Komu sú určené?

Všetkým vekovým kategóriám + aj mužom. Ktorá žena ešte nemusela navštíviť lekára s nejakou mikózou ,alebo podobnou záležitosťou. A doba liečenia priveľmi dlhá a veľa krát neúčinná.Vložky Winalite Vám určite pomôžu sa zbaviť všetkých infekcíí ,ale aj im predchádzať.

Zdravá žena = šťastná žena

100,00 €
Kód: kufrík anion